Product
Diş Üniti

Dental Unit Models

Diş Ünitleri olarak kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda değişik model ve ekipman desteği ile hazırlanan opsiyonlar mevcuttur. Yetişkin hastalar için kullanıma uygun olduğu kadar Çocuk hastalar için de geliştirilen ürün koleksiyonumuzu keşfedin...

Dental Clinical Cabinet Models

Klinik Dolap Sistemlerinin tasarımları kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ve kliniğin fiziki yapısı ile ölçülerine uygun şekilde tasarlanmaktadır. Tasarımda kullanılan dolap sistemlerinin üst tezgahları; laminant, cam, akrilik ve inoks olarak imal edilebilmektedir. Ayrıca duvara monte modül dolaplar ile sterilizasyon odaları için özel tasarım ve ölçülerde proje çalışmaları da yapılmaktadır.

Dental Laboratory Workbench Models

Profesyonelce çalışabilmeniz için en iyi diş laboratuarı donanımlarına ihtiyacınız var demektir. İmalatını yaptığımız diş laboratuarı sistemleri uzun vadede verimli çalışmanızı sağlayacaktır. Yenileme, büyütme veya yeni diş laboratuarı planlıyorsanız, deneyimli planlama ekibimiz size desteğe hazırdır. Diş laboratuvar teknisyenlerinin vazgeçilmezi olan Laboratuvar Teknisyen Masaları kullanıcının rahat çalışabilmesi için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Kullanılacağı laboratuvarın fiziki yapısı ve ölçüleri göz önünde bulundurularak kullanıcıların istekleri doğrultusunda farklı özellik, opsiyon ve renklerde çözüm sunmaktayız.

Dental Laboratory Equipments

Laboratuar Ekipmanları, çalışma tezgahları ve sandalyeler. Laboratuarda çalışmak üzere test edilen seçilmiş malzemeler her zaman size yardımcı olmak için bulunmaktadır. Diş laboratuvarlarında kullanılmakta olan Laboratuvar ekipman ve cihazların ayrıntılarına bir göz atabilirsiniz...  

Stainless Stell Workbench & Cabinet Models

Profesyonel bir şekilde çalışabilmeniz için en iyi diş laboratuarı donanımlarına ihtiyacınız var demektir. İmalatını yaptığımız paslanma çelik dolap ve masa sistemleri laboratuarlarınızda uzun vadede daha verimli çalışmanızı sağlayacaktır. Laboratuarlarınızı yenileme, büyütme veya yeni bir diş laboratuarı planlıyorsanız, deneyimli planlama ekibimiz size desteğe hazırdır. Bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz...

Dental Phantom Training Workbench Models

Günümüzün gelişen teknolojik olanakları ve yapılan ar-ge çalışmaları diş hekimliği öğrencileri için yeni eğitim olanakları sunmuştur. Yapılan bir çok bilimsel çalışmada, diş hekimliği öğrencilerinin ideal çalışma pozisyonlarını öğrenmeleri ve klinik öncesi eğitimleri Dental Fantom Eğitim Simülasyon Laboratuvarlarında alabilirler. PRODENT klinik öncesi eğitim portföyü çok yönlü ve etkilidir. Dental simülasyon ünitelerinden multimedya eğitim ekipmanlarına kadar, PRODENT dünya genelindeki üniversiteler için önde gelen bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Dental Phantom Simulation Head Models

PRODENT dental fantom hasta simülatörleri bir hasta gibi gerçekçidir. Diş hekimliği ile ilgili tüm referans noktaları, seviye ve hareketler bu simülasyon kafa modeline entegre edilmiştir. Ayrıca buna ek olarak, anatomik şekil ve hareket kabiliyeti öğrencilere gerçek hastaları tedavi etme hissi verir. Hasta daima diş hekimliği eğitimlerinde merkezdedir. Kabul edilen diş hekimliği eğitimi ve lisansüstü eğitim ortamlarında, diş hekimliği derslerinde ve kurslar için yapay bir hastaya ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tam da bu noktada PRODENT dental hasta simülatörleri size çözüm sunmaktan memnuniyet duyarlar. 

Dental Training Study Models

PRODENT dental fantom hasta simülatörleri ile birlikte; Protez, restoratif diş hekimliği, periodontoloji, pedodonti, cerrahi, implantoloji gibi farklı tedavi amaçları için PRODENT diş modelleri mevcuttur. Hasta daima diş hekimliği eğitimlerinde merkezdedir. Kabul edilen diş hekimliği eğitimi ve lisansüstü eğitim ortamlarında, diş hekimliği derslerinde ve kurslar için yapay bir hastaya ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tam da bu noktada PRODENT dental hasta simülatörleri ve simülasyon eğitim modelleri size aradığınız çözümü sunmaktadır.

Other Product

PRODENT d